דורות ההמשך

נושאי מורשת השואה והגבורה

Next Generation to Holocaust & Heroism Legacy - Israel

אודות

כללי:
עמותת דורות ההמשך הינה עמותה שכל פעיליה ומנהליה מתנדבים. העמותה מנוהלת על ידי וועד מנהל שבראשו יו"ר העמותה. כמו כן נעזר הוועד המנהל במועצת פעילים שתומכת ומסייעת לפעולות העמותה המתוכננות במסגרת וועדות משימה שלהלן:
יו"ר העמותה ויו"ר הוועד המנהל
sorek-s.asp

שמואל סורק


חברי הוועד המנהל
margalitg.asp ד"ר מרגלית גנור dvora-m.asp דבי מורג rachel-r.asp רחל רוזנשטיין bili-l.asp בילי לניאדו

azriel-n.asp תא"ל (מיל) עזריאל נבו haim-f.asp חיים פישגרונד bnaya-a.asp בניה אהרונוביץ etkinm.asp מנחם אטקין

ד"ר זהבה תנא טובה לשם יחיאל נרקיס


גזבר העמותה - רענן מאיר

מזכיר העמותה - רפי שפירא


ועדות משימה:
בעמותה פועלות מספר וועדות משימה שבראשן עומדים חברי הוועד המנהל ואליהם מצטרפים חברי עמותה פעילים.
הוועדות וחברי הוועדות הן:

  1. ועדת כספים:רחל רוזנשטיין יו"ר
    חברים: בניה אהרונוביץ', בילי לניאדו, רענן מאיר, שמואל סורק, ד"ר  זהבה תנא.
  2. ועדת אירועים: יו"ר: טובה לשם.
    חברים: בילי לניאדו,בוניה בן אליעזר,רחל רוזנשטיין, חיים פישגרונד, דבורה מורג.
  3. צוות דור המשך לסיפור: יו"ר: ד"ר מרגלית גנור,
    חברים:אסתי לידר ,ד"ר מלה מאיר.
  4. ועדה להנצחת פעילות הפרטיזנים, הלוחמה היהודית ומסע בין אנדרטאות: יו"ר: ד"ר יוסי שוב.
    חברים: טובה לשם, עזריאל נבו, רחל רוזנשטיין.
  5. צוות הבמה ללימודי השואה – ברחבי הארץ:יו"ר בילי לניאדו
    חברים: בוני בן אליעזר, דבורה עצמון, חיים פישגרונד, ורדה שפייזר, יעל פלג, יפה שלזינגר, שוש זיותן,מרים דוד,זהבה קורנברג,עידית חן-סייג. (חברי הצוות עובדים בשתוף עם במות בסניפי העמותה ברחבי הארץ).
  6. הוועדה למאבק באנטישמיות ובהכחשת השואה: יו"ר: שמואל סורק.
    חברים: יחיאל נרקיס, איירין גרובר, רחל רוזנשטיין, בילי לניאדו, חיים פישגרונד.
  7. צוות תיעוד וצילום:
    . חברים: דבי מורג, בילי לניאדו,
  8. צוות אתר העמותה והמרחב הדיגיטלי:בילי לניאדו,רחל רוזנשטיין,רפי שפירא, בניה אהרונוביץ
  9. מידעון העמותה:ציפי אפלשטיין, ציפי טמשה, דנה שוכמכר, לאה תמיר, בילי לניאדו, רחל רוזנשטיין, רפי שפירא.
  10. פורום ארגוני החזרה לחיים של ניצולי השואה הפועלים להנצחת תקומת ניצולי השואה
        השואה (מידי שנה בכ"ט בנובמבר): עמותת דורות ההמשך, העמותה כולל את הארגונים הבאים למורשת הבריחה, ארגון מורשת מעפילי קפריסין, ארגון מורשת אקסודוס, ארגוני מחנות העקורים.

סניפי העמותה וניהול הבמה

  • רעננה: ורדה שפייזר יו"ר, ברכה גנות
  • סניף חיפה והקריות ומנהלת הבמה:,קרלה נאור,הניה אביאל יו"ר - ד"ר זהבה תנא.
  • מרכז: בילי לניאדו יו"ר, חיים פישגרונד, דבורה עצמון, בוניה בן אליעזר, רחל רוזנשטיין
  • סניף באר שבע והדרום: יו"ר – יעל פלג.
  • סניף נתניה והסביבה וניהול הבמה: יו"ר – יפה שלזינגר.
  • סניף גבעת שמואל והסביבה: יו"ר - מרים דודן.
  • סניף נס ציונה והסביבה: זהבה קורנבג - יו"ר, עידית חן-סייג
  • סניף חדרה והסביבה: יו"ר - שוש זיותן.
  • בעלי תפקידים בעמותה:

    1. גזבר העמותה: רענן מאיר.
    2. מזכיר העמותה כולל ניהול מערכת העמותה: רפי שפירא.
    3. ניהול מערכות סליקה ואתר אינטרנט : בניה אהרונוביץ
    4. אתר הפייסבוק של העמותה: שלומית רז.
    5. ניהול אתר ההנצחה דורות ממוריאליין: יוסי פולק.
    6. ועדת ביקורת:יעו"ד יורם פרי, רו"ח מתי שולץ,אפרים כהן,דורון קרני

    קשרים עם מוסדות ההנצחה והמוסדות העוסקים בניצולי השואה:

    1. קשר עם יד ושם: רחל רוזנשטיין,שמואל סורק, בילי לניאדו.
    2. קשר עם בית לוחמי הגטאות: בילי לניאדו, רחל רוזנשטיין
    3. קשר עם ארגון "מורשת":בילי לניאדו
    4. קשר עם ארגון "עמך": בילי לניאדו.
    5. קשרים עם ארגונים בחו"ל: חיים פישגרונד.
    6. קשר עם המשרד לשוויון חברתי: , שמואל סורק, רחל רוזנשטיין

    ציוני דרך