דורות ההמשך

נושאי מורשת השואה והגבורה

Next Generation to Holocaust & Heroism Legacy - Israel

אודות

כללי:
עמותת דורות ההמשך הינה עמותה שכל פעיליה ומנהליה מתנדבים. העמותה מנוהלת על ידי וועד מנהל שבראשו יו"ר העמותה. כמו כן נעזר הוועד המנהל במועצת פעילים שתומכת ומסייעת לפעולות העמותה המתוכננות במסגרת וועדות משימה שלהלן:

יו"ר העמותה ויו"ר הוועד המנהל: רחל רוזנשטיין.
חברי הוועד המנהל: בניה אהרונוביץ', ד"ר מרגלית גנור, טובה לשם, ד"ר מלה מאיר, דבי מורג, עזריאל נבו, יחיאל נרקיס, שמואל סורק, חיים פישגרונד, בילי לניאדו, ד"ר יוסי שוב,  יפה שלזינגר, ד"ר זהבה תנא,רון סנדק .
ועדות משימה:
בעמותה פועלות מספר וועדות משימה שבראשן עומדים חברי הוועד המנהל ואליהם מצטרפים חברי עמותה פעילים.
הוועדות וחברי הוועדות הן:

  1. ועדת כספים: יו"ר: שמואל סורק.
    חברים: בניה אהרונוביץ', בילי לניאדו, רענן מאיר,רון סנדק, רחל רוזנשטיין, ד"ר  זהבה תנא.
  2. ועדת אירועים: יו"ר: טובה לשם.
    חברים: בילי לניאדו,בוניה בן אליעזר,רחל רוזנשטיין, חיים פישגרונד, דבורה מורג.
  3. צוות דור המשך לסיפור: יו"ר: ד"ר מרגלית גנור,
    חברים:אסתי לידר ,ד"ר מלה מאיר.
  4. צוות "דור שלישי זוכר":
    חברים: רון סנדק, דרייה טס, רחל רוזנשטיין.
  5. ועדה להנצחת פעילות הפרטיזנים, הלוחמה היהודית ומסע בין אנדרטאות: יו"ר: ד"ר יוסי שוב.
    חברים: טובה לשם, עזריאל נבו, רחל רוזנשטיין.
  6. צוות הבמה ללימודי השואה – ברחבי הארץ:יו"ר בילי לניאדו
    חברים: ד"ר זהבה תנא, דבורה עצמון, חיים פישגרונד, ורדה שפייזר, יעל פלג, יפה שלזינגר, שוש זיותן. (חברי הצוות עובדים בשתוף עם במות בסניפי העמותה ברחבי הארץ).
  7. צוות אתר ההנצחה והפייסבוק "דורות ממוריאליין": בילי לניאדו, יחיאל נרקיס, יוסי פולק, שמואל סורק, ד"ר יוסי שוב.
  8. הוועדה למאבק באנטישמיות ובהכחשת השואה: יו"ר: שמואל סורק.
    חברים: יחיאל נרקיס, איירין גרובר, רחל רוזנשטיין, בילי לניאדו, עזריאל נבו, חיים פישגרונד.
  9. צוות תיעוד וצילום:
    . חברים: דבי מורג, בילי לניאדו, רחל רוזנשטיין, ד"ר מלה מאיר
  10. צוות אתר העמותה והמרחב הדיגיטלי:שלומית רז,דנה שוכמכר, בניה אהרונוביץ
  11. מידעון העמותה:ציפי אפלשטיין, ציפי טמשה, דנה שוכמכר, לאה תמיר, בילי לניאדו, רחל רוזנשטיין, רפי שפירא.
  12. פורום לפעילות משותפת של האירגונים הפועלים להנצחת תקומת ניצולי
        השואה (מידי שנה בכ"ט בנובמבר): עמותת דורות ההמשך, העמותה למורשת הבריחה, ארגון מורשת מעפילי קפריסין, ארגון מורשת אקסודוס, ארגוני מחנות העקורים.
    מרכזת הפורום:רחל רוזנשטיין.

סניפי העמותה:

  • רעננה: ורדה שפייזר, ברכה גנות
  • סניף חיפה והקריות ומנהלת הבמה: יו"ר - ד"ר זהבה תנא.
  • מרכז: בילי לניאדו, חיים פישגרונד, דבורה עצמון, בוניה בן אליעזר, רחל רוזנשטיין
  • סניף באר שבע והדרום: יו"ר – יעל פלג.
  • סניף נתניה והסביבה וניהול הבמה: יו"ר – יפה שלזינגר.
  • סניף חדרה והסביבה: יו"ר - שוש זיותן.
  • בעלי תפקידים בעמותה:

    1. גזבר העמותה: רענן מאיר.
    2. מזכיר העמותה כולל ניהול מערכת העמותה: רפי שפירא.
    3. ניהול מערכות סליקה ואתר אינטרנט : בניה אהרונוביץ'.
    4. אתר הפייסבוק של העמותה: שלומית רז.
    5. ניהול אתר ההנצחה דורות ממוריאליין: יוסי פולק.
    6. ועדת ביקורת: רו"ח רועי קידר, רו"ח מתי שולץ, עו"ד יורם פרי.

    קשרים עם מוסדות ההנצחה והמוסדות העוסקים בניצולי השואה:

    1. קשר עם יד ושם: שמואל סורק, בילי לניאדו.
    2. קשר עם בית לוחמי הגטאות: ד"ר זהבה תנא.
    3. קשר עם ארגון "מורשת": אורית אילון-ארנברג.
    4. קשר עם ארגון "עמך": בילי לניאדו.
    5. קשרים עם ארגונים בחו"ל: חיים פישגרונד.
    6. קשר עם המשרד לשוויון חברתי: בילי לניאדו, שמואל סורק, ד"ר זהבה תנא.

    ציוני דרך